-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » Sürgün


Sürgün Filmi


Vizyon Tarihi
20 Aralık 2013
Yönetmen:
Erol Özlevi
Oyuncular:
Tolgahan Sayışman, Saadet Işıl Aksoy, Mahir Günşiray -
Tür
Dram
Ülke
Türkiye

Sürgün Filminin özeti:


1964 yılının Büyükadası'nda güzeşte hikaye verimli bir anadolu ailesinin kızı olan Eleni ile adada yaşayan bir faytoncunun oğlu olan Sedat arasındaki imkansız askı husus ediniyor. Çocukluklarından bu yana birbirlerine asık olan Eleni ve Sedat, yan yana yazın Fakültesi'nde okurlar ve doğru zamanda yetkili olacaklardır. Sedat babasını kandırma değer ve Eleni'yi istemeye giderler. fakat babası Stavro bu evliliğe nasıl karşıdır. mesele hem dü ocak arasındaki erkincilik farklılıkları hem de maddi uçurumdur. Tam da bu sırada Türkiye ve Yunanistan ilişkileri iyiden iyiye bozulmaya başlar ve Türk hükümeti tarafından çıkarılan yasada palikarya vatandaşların ülkeyi ayrılma etmesi gerektiği yazmaktadır. Bu yer özellikle Eleni ve Sedat arasındaki sevda bulunmak gibi birçok şeyi değiştirecektir....Sinema


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.