-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

ads
» » » » » » Alexa Yeni Tasarım

ads
ads

Alexa Yeni Tasarım
Alexa tasarımında değişiklik yaptı. Yakın bir zaman içinde yenilenen ara yüzü  ile kullanıcılarına daha iyi hizmet vermeye devam etmektedir.

Alexa.com sitesine giriş yaptığınızda  toolbarda çıkan uyarı Alexa yeni bir site tasarımı var Şimdi kullanmaya başlayabilirsiniz. Açıklaması ile yeni ara  yüz görünümle hizmetinden faydalanabiliyorsunuz. 


Alexa’nın bu yeni tasarımı  biraz karışık ve alışılması zor olacak gibi gözükse de, değişikliğe gitmesi de farklı özelliklerini ekleyeceği  anlamına gelmektedir. Alexa google’nin de önemsediği istatistik takip sistemidir. Önceki konularımızda alexa ve öneminden bahsetmiştik.

Yazan: Erdinç Koç

ads

FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.