-->

Sponsor Alanı

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

ads
» » » » » » » » » Bonzai içen genç tutuklandı

ads
ads

Bonzai, Ecstasy, uyuşturucu vb. maddelere özendirmek suçtur. 


Bonzai içerken fotoğraf çekildi ve sosyal medyada paylaşım yapması sonucunda tutuklandı.


bonzai
Ülkemizin bir çok il ve ilçelerinde bonzai operasyonları yapılmakta. Geçen günlerde Bursa'da yapılan büyük bir operasyon vardı. Bu operasyonun neticesinde 15 yaşında olan çocuk göz altına alınmıştı. Bir ortamda bonzai içerken çektiği fotoğrafları sosyal medyada paylaştığını bulan polisler 15 yaşındaki genci tutukladı.

Açıklanan bilgilere göre: Emniyet personeli Bursa'nın Osman Gazi ilçesine operasyon düzenledi. Bir mahallede tam 12 eve baskın yapıldı. Özel harekat, çevik kuvvet, narkotik ve eğitimli köpeklerle eş zamanlı baskınlar düzenlendi. Operasyonda bir çok bonzai ve ecstacy ele geçirildi.


Operasyonda 15 yaşında olduğu anlaşılan D.K işimli şahısın kullandığı bilgisayarını titizlikle incelemeye aldılar. Kendine ait sosyal medya sitesinde bonzai içerken çekişmiş olan paylaşımı yaptığı fotoğraflara polis ekipleri ulaştı. Emniyet personeli D.K'nın madde kullanmak ve buna bağlı özendirmek suçundan adliyeye sevk edilerek ceza evine gönderildi. Bu operasyon kapsamında 17 kişiden 14'ü tutuklanmıştır.

Kaynak: İHA

Bonzai hakkında detaylı bilgi için aşağıda ki videoyu kesinlikle izlemelisiniz..ads

FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.