-->

Sponsor Alanı

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

ads
» » » » » » Facebook Popup Widget Blogger Eklentisi

ads
ads
Facebook Popup Widget Blogger Eklentisi
Sosyal medyanın önemi her geçen gün artıyor. Sitelerinize ziyaretçi çekmek için en etkili yol sosyal medya hesaplarda takipçileri artırmak ve her eklenen içerikten haberdar etmektir. Dünyada en çok kullanıcısı olan sosyal ağ facebook en aktif kullanılan platformdur.

Bu konumuzda facebook sayfanızın sayısını artıracak bir kodu paylaşacağım. Facebook sayfaların sayısı genel olarak reklam vererek çoğaltılmaktadır. Bunun yanı sıra hitli bir siteniz varsa aşağıdaki kodu ekleyerek giren ziyaretçilerin sayfanızı beğenmesini sağlayabilirsiniz. Facebook popup kutusu ufak boyutta ve en önemli özelliği ise tek sefer açılan ve ziyaretçiyi rahatsız etmeyecek şekilde tasarlanmıştır.


Bu yüzden siteleriniz de kullanmanızı tavsiye ederiz.  Kod içerisinde yükseklik ve genişlik ayarlarını dilerseniz değiştirebilirsiniz. Kod içerisinde yapmanız gereken tek değişiklik ise kendi facebook sayfa linkini eklemenizdir.  bu kodun yerine  >>   https://www.facebook.com/iBRaHimFiratFan kendi sayfa adresinizi ekleyin.ads

FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.