-->

Sponsor Alanı

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

ads
» » » » Blogger Temaları 2015

ads
ads

Blogger Temaları 2015
2015 En İyi Ücretsiz Blogspot Temaları

Yeni blog temaları, 2015 yılı temaları, Blogger için en güzel temalar arşivi. Blogspot tema arşivi

Blogger kullanıcıları milyonları aştı ve buna bağlı olarak her gün onlarca yeni blog açılıyor. Bir çok seçenek sunan blogger klasik temaları pek tutulmuyor. Yapımcılar tarafından kaliteli ve çok güzel temalar her sene çıkıyor. Blogger için tasarlanmış en güzel temaları sizler için derledik. 

Uzun zamandan beri böyle bir arşiv paylaşmamıştık.  Özenle seçilmiş temalar ve aralarında seçim yapmakta zorlanacağınız bir  arşiv ancak sadece 18 tanesini sizlerle paylaşacağız. 

Özellikle sade ve hızlı temalardan oluşan aynı zamanda seo dostu sitenizi iyi yerlere getirecek özelliklere sahiptir. Bildiğiniz gibi site tasarımı en az içerik kadar önemlidir. Kaliteli bir tema ve özgün içeriğinizle arama motorlarında yükselme oranınız artacaktır. 

Tema düzenlemeden anlayan biriyseniz seçtiğiniz bir temayı kendinize özel hale getirmenizde mümkün. Renk düzenlemesi, eklenti, görünüm vs.  


18 Adet Ücretsiz Blogger Tema 2015ads

FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

4 yorum:

 1. Teşekkürler aralarından birkaçını çok beğendim.

  YanıtlaSil
 2. çok güzel bir paylaşım ben çok beğendim temaları elinize sağlık sağolun hocam bu güzel payllaşım için
  alican

  YanıtlaSil
 3. hocam pylaşım çok güzel blogger teması bulmak için iyi bir alternatif oluşturmuşsunuz

  YanıtlaSil
 4. Blogger 2-3 sene öncesine kadar çok çok daha fazla kullanılıyordu. Tabi hala kullanan siteler var ama genellikle özel host kullanıyor herkes.

  YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.