Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » » Ev Alma, Komşu AlEv Alma, Komşu Al
Komşuluk kavramı insan hayatında çok önemlidir. Bu yüzden atalarımız ev alma, komşu al demişler. Bu yüzden evden daha önemli komşudur. İnsanlar başlarına yaşayamazlar. Ara sıra bazı insanlara işleri düşmektedir. Komşuluk ilişkileri bu nedenden dolayı daha güçlü ve iyi olması lazımdır.

Çünkü insanların birbirlerine ansızın işleri düşebilir. Bunun zamanını kestiremezsiniz. İyi geçim sağlanmazsa komşuluk ilişkileri zedelenir ve geçimsizlik meydana gelir. Aynı zamanda arada düşmanlık hasıl olur. Bundan dolayı o kişilerle yaşamak çok zor olur başka bir eve taşınmak zorunda kalınabilir.

Bu yüzden ev alırken yahut kiraya çıkarken ilk önce eve değil, komşulara bakmak lazım. Komşuları iyi tanımalı ve araştırmalısınız. Bu sayede huzurlu bir yerde yaşama şansınız daha çok artacaktır. 

«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.