Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » » » » Windows 10 Bedava Verilecek!Herkese Windows 10 Bedava Dağıtılacak!


Microsoft değişik uygulamalar ile kullanıcıların gözüne git gide daha çok girmeye başlıyor. Dünya devi olan Microsoft'un birçok ürünü ücretli özellikle işletim sistemi olan Windows bu sefer ücretsiz olarak kullanıcıyla sunulacak. 

Bunun nedenlerinden bir tanesi özellikle korsan kullanımın önüne geçmek, şirket ne kadar çaba gösterse de bir türlü kopya Windows kullanımın önüne geçilemedi. Burada ki asıl amaç insanlara lisanslı yazılımların değerinin anlaşılması içindir. Her ne kadar bu sistemden ücret alınmasa da geleceğe yönelik düşünüldüğünden iyi bir adım atmış görünüyor.

Tam olarak hangi özelliklerle ve kurallarla geleceği henüz bilinmezken kullanıcılar bu durumdan gayet memnun olduklarını dile getirmekteler.

Windows 10 Video İzle«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

2 yorum:

  1. açıkcası ben daha yeni duyuyorum, lisanslı kullanıcıların yükseltme uyarılarının akabinde elbet bir geçiş ücreti istiyordur diye biliyordum ki öyle değilmiş...

    YanıtlaSil
  2. bu içeriğin girişindeki dönemlerde bedava verilecek diye duyuran ve bu olayı büyük bir gündeme oturtan windows, bugünlerde bunu paralıya çevirdiğini ve ücretli olacağını duyuruyor. Ne oldu bu şekilde bir geri dönüş oldu. Para mı tatlı geldi :)

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.