Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

Yağmurlu havaları severim. Bana enerji ve zindelik veriyor. Merak ettim ve gerçekten yağmurun insanlara ne tür faydaları olduğunu araştırdım. Say say bitmiyor..

Bir kere -her yerde olmasa da yağmur suyu içilebiliyor. İçerdiği mineraller bakımından yararlı. Saçlara, ellere ve vücuda sürülebiliyor. Cildiniz için eşsiz bir deva!

Nisan Yağmurları


İçinde "kullanılabilir demir" varmış. Kış boyu en alt seviyeye inen vücudumuzdaki demir miktarını böylelikle en doğal yoldan kazanabiliyoruz arkadaşlar. O halde nisan yağmurlarını iyi değerlendirelim. Yağmurda yürüyelim ıslanalım.... Biriktirip el, yüz için kullanalım! Rahmettir, berekettir. 

Kaynak >> genç okur aylık ilkgençlik dergisi "Semerkand"  Meraklı Adam

«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.