Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » » » » google adsense kesinleşmiş kazançlar

google adsense kesinleşmiş kazançlar

Google adsense kesinleşmiş kazançlar ne zaman panele yansır?

Google adsense dünyada en çok kullanılan Google'ın hizmeti olan reklam türüdür. Ve en güvenilir reklamlar arasında en başta gelir. Bundan dolayı site sahipleri google adsense'ı tercih ederler. Ancak her site bu reklamları alamıyor. Bazı kurallar çerçevesinde ve kaliteli, eski, ziyaretçisi bol olan siteler belli bir zaman sonra adsense'a başvurdukları zaman reklamları sitelerinde yayınlamaya başlayabiliyorlar. 

Bu konumuzda  reklam gelirlerin ne zaman panele yansıyacağını kısaca anlatacağız. Ülkemizde reklam gelirleri diğer ülkelere göre çok düşüktür ancak en iyi oranları veren her bakımdan Google reklamlarıdır. Tıklama ve görüntüleme sayısına göre değişkenlik göstermekte olan adsense oranları belli bir süre boyunca panelde gözükür ancak kesinleşmiş kazançlar her ayın 15'inde panele yansır. 

Ödeme alabilmek için onaylanmış bir banka hesabı ve adsense hesabınız olması gerekmektedir. En alt limit 200 tl olarak belirlemiş bu miktara ulaşınca otomatik olarak ayın 22'sinde ödeme banka hesabınıza geçer. Bir önceki yazımızda "Google Adsense Para Kazanamamak" google adsense ile nasıl para kazanılır bu konu ile ilgili bilgilerin yer aldığı konumuzu okuyabilirsiniz.

«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

1 yorum:

  1. Son zamanlarda birçok kişinin bel bağladığı sistem.

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.