-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » EVCİL HAYVAN ÜRÜNLERİNİN YENİ ADRESİ AKTİFPET.COM AÇILDI


Hayatımızdaki en iyi dostlarımızdan bir tanesi de evcil hayvanlardır. Onlarla istediğimiz gibi iletişim kurar, hatta onlarla dost oluruz. Yeri gelir onlarla konuşur, yeri gelir gizli sırlarımızı paylaşırız. En güzel karşılıksız dostluğu yine bu evcil hayvanlardan görürüz. Kimimiz kedi besler, kimimiz köpek besleriz. Peki ama insan neden evcil hayvan besler? Bu evcil hayvanlar hayatımıza ne katar? Evcil hayvanlar hangi besinleri tüketirler? Günümüzde artık e ticaretin altın çağlarını yaşıyoruz. İnternet artık bizi hem zamandan, hem de paradan çok büyük tasarruflar sağlamaktadır. Bizlerde sizlere bu digital mecrada yer edinmiş, başarılı bir girişimden bahsedeceğiz. Bu girişimin ismi www.aktifpet.com Ama önce yukarıdaki sorulara bir cevap verelim.


EVCİL HAYVAN ÜRÜNLERİNİN YENİ ADRESİ AKTİFPET.COM AÇILDI


İnsanoğlu doğası gereği hayvanlara sevgi beslemektedir. Çünkü bu evcil hayvanlar bizlerin her zaman sadık dostları olmuşlardır. Bu sebepten dolayı insanın sevgi ve şefkati dağasın da var olup bunu dışa yansıtmaktadır. Bu evcil hayvanlar hayatımızın her anında bizlere mutluluk ve değer katarlar. Kimi zaman arkadaş, kimi zaman bizim dostumuz ve neşe kaynağımız olmuşlardır. Peki hayatımıza anlam katan bu evcil kedi veya köpekler ne yer, ne içer hiç düşündünüz mü? Hemen panik yapmayın, bizler sizler için düşündük araştırdık ve tedarik ettik. Aktif pet sizler için ister kedi maması, ister köpek maması olsun, en uygun mama satışını size sunmaktadır. Sitemizde bol çeşit kedi maması ve köpek maması mevcuttur. Gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.

E ticaret artık günümüzde yüzde yüz büyüyen bir sektör. Bizlerde aktif pet olarak bu değişimin farkındayız ve siz değerli müşterilerimize en iyi hizmet ve en kaliteli ürünleri sizlere ulaştırmak için buradayız. Her geçen gün evcil hayvan ürünleri çeşitlerimiz artmaktadır. Peki ama neden aktif peti tercih etmelisiniz ? Bizler firmamız olarak sizlere sunduğumuz kolaylıklar şöyle; Sizlere yüzde yüz güvenli kredi kartı ile ödeme sistemi ile kapıda ödeme imkanı sunuyoruz. Sitemizde online alış veriş yapmak güvenlidir. Ayrıca aldığınız ürünlere taksitli ödeme imkanı da sunuyoruz. Sitemizden aldığınız ürünler, aynı gün kargoyla kapınıza teslim ediyoruz. Belki de en çok korktuğunuz konulardan biri olan, ürün ya kusurlu çıkarsa korkusu! Merak etmeyin kusurlu çıkan ürünler, iki haftaya kadar değişimi yada para iadesi yapılır.


Bizler sizlere en iyi kedi maması, ve köpek mamasını ayrıca binlerce ürünü en uygun fiyata sizlere sunuyoruz. Değişimin farkındayız ve sizlere internette alış veriş yapmanın ayrıcalığını yaşatmak için buradayız. Aktif pet her geçen gün büyümekte ve ürün gamını genişletmektedir. Evcil hayvan ürünlerinde onlarca kategoride sizlere hizmet vermektedir. E ticarette güven olmazsa olmazlardandır. Bizlerde size en güvenli bankaların sanal poslarını hizmetinize sunduk. Gönül rahatlığı ile alış veriş yapabilirsiniz.  Sitemizdeki ürünlerimizden haberdar olmak için e-mail listemize abone olabilirsiniz. Ayrıca satın aldığınız her ürünü kargo takıp numarası ile takip edebilirsiniz. Evcil hayvan ürünlerini artık sizlere aktif pet  hizmet kalitesi ile sizlere ulaştıracağız. Ayrıca bizleri sosyal medya ve bloğumuzdan da takip edebilirsiniz. 


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

3 yorum:

  1. Hayvan sevmeyen insan da aevemez derler hep o yuzdrn bir hayvan edinmek lazim

    YanıtlayınSil
  2. Birçok alışverişimi artık internet üzerinden yapıyorum. Bir adet kedim var, bazen çok güzel kampanyalar oluyor, indirimli bir şekilde alıyorum ürünleri.

    YanıtlayınSil
  3. Bende kendime bir köpek alıp beslemek istiyorum fakat ev ortamı pek uygun olmayacağından bir türlü böyle bir karar alamadım. Son zamanlarda hayvan satışları yasaklandı diye bir şey vardı o kalktı mı?

    YanıtlayınSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.