-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » Dabbe 7: El-Nazar Filmi (2016)


Dabbe 7: El-Nazar 2016 Filminin İncelemesi:


Yerli yapım korku ve gerilim türünde filmdir. Vizyon tarihi "12 Ağustos 2016" ve usta yönetmen "Hasan Karacadağ" Dabbe 7 filminin oyuncuları şuanda belirsizdir.  Türk yapımı 2016 sinema  filmidir.

Dabbe 7: El-Nazar Filminin Özeti:


Ünlü yönetmen Hasan Karacadağ her sene yeni bir seri ile karşımıza çıkıyor ve kendi alanında korku türündeki filmlerde bir numara olarak bilmekteyiz. Bu serisinde El-Nazar ile korku ve gerilimin dibine vuracağı gözüküyor. Filmin detayları hakkında net bilgi yokç Sayfamız ileri de güncellenecektir.FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.