Dabbe 7: El-Nazar Filmi (2016)

ibrahim fırat | Pazar, Nisan 10, 2016 | 0 yorum
Dabbe 7: El-Nazar 2016 Filminin İncelemesi:


Yerli yapım korku ve gerilim türünde filmdir. Vizyon tarihi "12 Ağustos 2016" ve usta yönetmen "Hasan Karacadağ" Dabbe 7 filminin oyuncuları şuanda belirsizdir.  Türk yapımı 2016 sinema  filmidir.

Dabbe 7: El-Nazar Filminin Özeti:


Ünlü yönetmen Hasan Karacadağ her sene yeni bir seri ile karşımıza çıkıyor ve kendi alanında korku türündeki filmlerde bir numara olarak bilmekteyiz. Bu serisinde El-Nazar ile korku ve gerilimin dibine vuracağı gözüküyor. Filmin detayları hakkında net bilgi yokç Sayfamız ileri de güncellenecektir.
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if