-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » Sekerat - Son Filmi (2016)


Sekerat 'Son' 2016 Filmi İnceleme


Filmin vizyon tarihi "10 Haziran 2016" yönetmeni "Şeyda Şen" Sekerat - Son filminin türü ise "Gerilim , Korku" ve oyuncu kadrosu "Meltem Miraloğlu , Almila Kuruoğlu , Esra Harmanda , Batuhan Aydar , Emre Koç" , 2016 - ABD yapımı sinema filmidir.

Sekerat - Son Filmi (2016) Filminin Özeti:


Seda güzel, genç ve alımlı ve mesleği olan ressamlıkta çok uzmandır. Ancak hayatı olumsuzluklarla dolmaya başlar. Yavaş yavaş travma geçirmeye başlar bu yüzden yaşamı altına üstüne gelir. Bu sebeple ruh değişimi olur yani psikolojisi iyice bozulmaya başlar ve bozulur. Ve taammen delirmek üzere olan seda diğer aleme doğru eğilim gösterir. Karanlık görülmeyen güçlerin etkisi altına girer. Tam olarak nedeni belli olmayan bu durumun sonunda gerçekler ortaya çıkar.

Sekerat SON FRAGMANINI İzle


Not: Bu video "sekerat SON" isimli youtube kanalından alınmıştır.

FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.