-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » » » » » Kadınlar hem dinler hem soru sorabilirler


Özel olarak bir kadın eğer sizden hoşlanıyorsa ve bir ortam içindeyseniz, sizi dikkatlice dinler ve size soru sorar. Konuşmanızın ve cevabınızın herhangi bir önem, yoktur onun için ne derseniz diyin hoşuna gidecektir. Ya öyle mi?, Çok ilginç vb. gibi kelimelerle sizle ilgilendiğini belli edecektir.

Kadınlar  hem dinler hem soru sorabilirler

1 2 3 4 5


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

2 yorum:

  1. çapkınlık insanoğlunun doğasında olan birşey kimi sever kimide ölcüye göre hareket eder bana göre ortama göre dekişken bir olay.

    YanıtlayınSil
  2. Gayet güzl bilgi türkiyedeki kadınları anlamak zor hem de çok zor kadınlar hem dinler hem de çok kkonuşur

    YanıtlayınSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.