iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

yedekparcatr.com sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

Kurşun Yağmuru Altında Bir Dede Var!

17 Ağustos 2016 - # #


Yaşanmış Gerçek Bir Olay.

Mobese kameralarının kayıt ettiği o görüntü. 

Darbe girişimi sırasında meydana gelen bir olay. O gecede kameralara takılan ak sakallı bu dede kurşunların yağdığı sırada hiç korkmadan aynı zamanda herkes yere yatmışken eğilmeden ilerliyor. O zamanın en ilgi çeken görüntülerinden biri.

Bu dede kim ve nereden geldi. Neden hiç korkmadı, kurşunların isabet etmeyeceğini nereden bildi?, vb. gibi sorular sorulmaktadır.

Bazı araştırmalara göre kesin olmamakla birlikte ak sakallı vatan sevdalısı bu dede Ağrı civarında yaşayan bir Allah dostu olduğu söylenmektedir. Daha geniş bir bilgi yoktur.

Not: Bu video "Bi'Haber" isimli Youtube kanalından alınmıştır.


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.