-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Üzülenlere 3 Soru


Üzülmek insanın yapısında olan normal bir şeydir. Ancak üç günlük  dünya için kendinizi paralamaya değmez. İsterseniz bin sene yaşayın öldüğünüz vakit bir gün veya dakika yaşamış gibi gelecektir kişiye. Bu dünya bizlere (Müslümanlara) rahatlık içinde, başı boş bırakılarak verilmemiştir. Dünya bizim için nimet. Ahiretin tarlasıdır. Burada ne kadar iyi veya kötü amel işlersek, ahirette bunların (iyi amellerimizin)  mükafatını alacağız ya da (kötü amellerimizin )'de cezasını çekeceğiz.  Her şeyin en iyisini Allah bilir.

Hakimiyet Allah'ındır. 

Üzülenlere 3 SoruFacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.