Üzülenlere 3 Soru

ibrahim fırat | Cumartesi, Ağustos 06, 2016 | 0 yorum
Üzülmek insanın yapısında olan normal bir şeydir. Ancak üç günlük  dünya için kendinizi paralamaya değmez. İsterseniz bin sene yaşayın öldüğünüz vakit bir gün veya dakika yaşamış gibi gelecektir kişiye. Bu dünya bizlere (Müslümanlara) rahatlık içinde, başı boş bırakılarak verilmemiştir. Dünya bizim için nimet. Ahiretin tarlasıdır. Burada ne kadar iyi veya kötü amel işlersek, ahirette bunların (iyi amellerimizin)  mükafatını alacağız ya da (kötü amellerimizin )'de cezasını çekeceğiz.  Her şeyin en iyisini Allah bilir.

Hakimiyet Allah'ındır. 

Üzülenlere 3 Soru
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if