iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

Üzülenlere 3 Soru

6 Ağustos 2016 - #


Üzülmek insanın yapısında olan normal bir şeydir. Ancak üç günlük  dünya için kendinizi paralamaya değmez. İsterseniz bin sene yaşayın öldüğünüz vakit bir gün veya dakika yaşamış gibi gelecektir kişiye. Bu dünya bizlere (Müslümanlara) rahatlık içinde, başı boş bırakılarak verilmemiştir. Dünya bizim için nimet. Ahiretin tarlasıdır. Burada ne kadar iyi veya kötü amel işlersek, ahirette bunların (iyi amellerimizin)  mükafatını alacağız ya da (kötü amellerimizin )'de cezasını çekeceğiz.  Her şeyin en iyisini Allah bilir.

Hakimiyet Allah'ındır. 

Üzülenlere 3 Soru


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.