-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » BELED SURESİ EZBERLE (HAFIZLIK YÖNTEMİ İLE)


Video hafızlık yöntemi ile ezber yapılmaktadır ve etkilidir. Ayetlerin her biri on kez tekrarlanmaktadır. Bu nedenle çok kısa sürede herhangi bir sureyi ezberlemek bir kaç saatinizi bile almayacaktır. Ancak unutmamak için sürekli tekrar etmek gerekir.

 BELED SURESİ 1-10. AYETLER EZBERLE (HER AYET ON TEKRAR) Video

   

 BELED SURESİ 11-20. AYETLER EZBERLE (HER AYET ONTEKRAR) Video 

 

Not Bu video "KUR'AN EZBERLE" isimli bir youtube kanalından alınmıştır. Bir önceki İslami içerikli konumuzda "Tekasür Suresi (Hemen Ezberle)" videosunu izleyebilir ve kolay şekilde ezber yapabilirsiniz.FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

1 yorum:

  1. hafızlık yöntemi en ileri ezberleme teknikleri gibibir şey zaten çok iyi paylaşım

    YanıtlayınSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.