Tekasür Suresi (Hemen Ezberle)

ibrahim fırat | Perşembe, Aralık 29, 2016 | 0 yorum
Tekasür Suresi (Hemen Ezberle)

Tekasür Suresi

Tekasür Suresi ezberle.


Tekasür Suresini en kolay biçimde ezberlemek için hazırlanmış olan videoyu dinleyerek kısa zamanda ezberleyebilirsiniz. Görüntülü ve Arapça okunuş ve anlamları ile geniş açıdan olanak tanıyor. Videoyu hazırlayan ve seslendiren (Recep Toraman) Hoca.

Not: Bu video "RECEP TORAMAN" isimli youtube kanalından alınmıştır.
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if