-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » Altın Fiyatları (6 Aralık 2017)


Altın Fiyatlarında Durum Nedir?

Altın Fiyatları (6 Aralık 2017)


Altın fiytaları oldukça hareketli güne başladı. Altının gramının fiyatı ise "157.2 lira" olarak belirlendi. Çeyrek altının ise 258 TL civarında seyrediyor.

Dün itibarı ile altın fiyatı en düşük seviyeye inmişti. Bu sebeple geçen gün altının fiyatı 156.7 lira seviyesinde kalmıştı. Buda % 1.5 azalma olarak bizlere yansıdı.

Altının fiyatlarında hareketli günler yaşanmaktadır. Bugün ise yükselişe geçen altının gram fiyatı 157.2 lira seviyesinde kaldı.

Altın fiyatları listesi:

Çeyrek altın 258 TL

Cumhuriyet altını 1.052 liraFacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.