-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Kanatsız Kuşlar 29. Bölüm "11 Ocak 2018" Perşembe


Kanatsız Kuşlar 29. Bölüm Fragman


Kanatsız Kuşlar 29. Bölümün Fragmanı Yayınlandı

Atv ekranların genel izleyici kitlesi olan "Kanatsız Kuşlar" 29. bölümü ile izleyici ile  buluşacak. Yeni bölümü 11 Ocak Perşembe akşamı saat 20: 00'da atv ekranlarında izleyebilirsiniz.

Ayrıca 28. bölümü kaçıran için aşağıdaki bağlantıyı kullanarak geçen bölümü izleyin.

https://www.atv.com.tr/webtv/kanatsiz-kuslar/bolum/28?id=1f644a35-4980-493b-913e-6fa246123194

Yeni bölümü saati ve zamanı geldiğinde canlı izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanmanız yeterlidir.

https://www.atv.com.tr/webtv/canli-yayin

Kanatsız Kuşlar 29. Bölümün Fragmanını izle.


Not: Bu video "atv" isimli youtube kanalından alınmıştır. "Eğer Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir fragman yahut herhangi bir video varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, fragman sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır." İletişime geçmek için sitemizde yer alan iletişim bölümünden direk olarak mail gönderebilir veya iletisim@ibrahimfirat.net mail adresine E - posta atabilirsiniz.
FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.