-->

Sponsor Alanı

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

ads
» » Payitaht Abdülhamid 32. Bölüm "6 Ocak 2018" Cuma

ads
ads

Payitaht Abdülhamid 32. Bölüm Fragman

TRT 1 televizyonun çok beğenilen ve gerçekçi dizisi olan "Payitaht Abdülhamid" yeni bölümü ile ekranlara gelecek. Son bölümü olan 32. bölümü ile Her zamanki gibi Cuma akşamı TRT 1 televizyonunda saat 20: 00'da ekranlarda olacak.

Payitaht Abdülhamid 32. Bölümün Fragmanı Yayınlandı

31. bölümü izlemek isterseniz aşağıdaki bağlantıyı kullanınız. 

http://www.trt.tv/izle/267855/payitaht-abdulhamid-31-bolum

Yayını canlı olarak için ise aşağıdaki bağlantıyı kullanınız. 

http://www.trt.net.tr/Anasayfa/canli.aspx?y=tv&k=trt1

Payitaht Abdülhamid 32. Bölüm Fragmanını izle..


Not: Bu video "Payitaht Abdülhamid" isimli youtube kanalından alınmıştır. "Eğer Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir fragman yahut herhangi bir video varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, fragman sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır." İletişime geçmek için sitemizde yer alan iletişim bölümünden direk olarak mail gönderebilir veya iletisim@ibrahimfirat.net mail adresine E - posta atabilirsiniz.


ads

FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.