-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » Rüyada Acımak Görmek Ne Demek?


Rüyada Acımak Görmek Ne Anlama Gelir?


Rüyada Acımak Neye İşaret Eder?


rüyada içi acımak
rüyada birinin bana acıması
rüyada birine acıyıp ağlamak
rüyada birine merhamet etmek
rüyada acınmak
rüyada merhametli olmak
rüyada yılana acımak
rüyada merhamet göstermek

Rüyada Acımak görmek ve yorumu:


Rüyada birine acımak ve bununla ilgili rüya görmek rüya sahibinin çok merhametli olduğunu ve insanlara karşı çok kibar ve sıkıntılarında yanında olduğu ve gerçek bir dost olduğu anlamına gelmektedir.

Aynı zamanda kalbinin çok temiz olduğu ve her zaman insanların yardımına koşacağına iyilikler yapacağına da işaret eder. Kendini vakıf işlerine adayacağına ve hayır işlerde koşturacağına da delalet eder.

Rüyada acımak hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Genel anlamda güzellikler ile karşılacağına hayatında sıkıntı pek çekmeyeceğine ve en önemlisi rüyayı gören kimsenin çok temiz ve iyi biri olduğunun işaretidir.


rüya tabirleri


Biz rüya tabirlerini  geniş ve uzun uzadıya anlatmak yerine rüyaların tabirlerini kısa ve öz tutuyoruz. Bunun nedeni ise her insan farklı şekilde rüya görür ve bunu işin ehli olan kimseye noktasına virgülüne kadar anlatmak gerekir ki o rüyaya göre tam yorum yapılabilsin. Aksi halde rüyalarınızda herhangi bir şeyi görüyorsunuz ancak nasıl görüyorsunuz önemli o. Fakat biz kısa ve öz özetlerle adı geçen rüyanın naçiazne yorumunu yapıyoruz. Sadece bu ön bilgi olarak yeterli olacaktır. Uzun uzadıya anlatmak yerine kısa ve net bilgi ile sizleri bilgilendirmek daha doğru olacağını düşündük. Ve şunu da belirtelim ki her rüya gerçek çıkmaz. Özellikle salih kimselerin rüyaları genelde çıkabilir ve sabaha doğru abdestli bir şekilde görülmüş rüyalar ehil kimselere sorularak tabir edilmesi gerekir. İnternet ortamında tam olarak aradığınızı bulamaz ve farklı farklı rüya tabirleri ile kafanız karışarak bazen üzülür bazende çok sevinebilirsiniz. Bunlara fazla önem vermemek gerekir. Büyükler derki "rüya ile amel edilmez." Bu yüzden işte bizler sadece özet olarak geçiyoruz olumsuz yorumlarda da canınızı sıkmanıza hiç gerek yok. Sonuçta rüyadır bazen bilinç altınızda ki olaylar rüyada aksedebilir bu sebeple bu gibi durumlarda bu tür rüyaların hayatınıza etki edeceğini düşünmeyin. Rüyalar iki türlüdür Rahmani ve Şeytani rüyalar. Bunları da göz önünde bulundurmanız ve takılmamanız gerekir. Saygılar. İF Ailesi.

Tags: Google'dan gelen aramalar: rüya, rüya tabirleri, en iyi rüya tabirleri, kısa rüya tabirleri, öz tabirler, kıymetli rüya tabirleri, rüyanızın yorumları, rüyalar hakkında bilgi, rüyanızın yorumu, rüya görmek, rüya tabiri sözlüğü,  büyük rüya tabirleri, rüya tabirleri diyadinnet, rüya tabirleri sözlüğü, rüya tabirleri gen,  rüya tabirleri ihya,  islami rüya tabirleri imam nablusi,  rüya tabirleri sözlüğü a-dan z-ye,  rüya yorumcusu, en iyi rüya tabirleri




FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

1 yorum:

  1. geçen gün rüyamda sevmediğim kişiye acıyordum iyi bir şeymiş demek ki

    YanıtlayınSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.