-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » John Wick Filmi (2014)


John Wick Filmi Hakkında:

Ülkemizde vizyon tarihi 28 Kasım 2014 ABD yapımı aksiyon ve gerilim içerikli film. Yönetmenleri "David Leitch, Chad Stahelski" ve John Wick filminin oyuncu kadrosunda başroldekiler "Keanu Reeves , Willem Dafoe , Bridget Moynahan , Jason Isaacs , Adrianne Palicki" ile 1 saat 36 dakika süren vizyon filmidir.

John Wick Filminin özeti:


Aksiyon dolu bu sinema filminde eski bir kiralık katilin, onu öldürmek üzere anlaşmış bir başka kiralık katil olan eski bir dostundan kaçışının özetidir.

John Wick Filmi (2014) Filmin Fragmanını İzle


Not: Bu video "Lionsgate Movies" isimli youtube kanalından alınmıştır. "Eğer Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir fragman yahut herhangi bir video varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, fragman sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır." İletişime geçmek için sitemizde yer alan iletişim bölümünden direk olarak mail gönderebilir veya iletisim@ibrahimfirat.net mail adresine E - posta atabilirsiniz.


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

1 yorum:

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.