-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » Kumun Tadı (2014) Film


Kumun Tadı Filmi Hakkında:


Vizyon tarihi 21 kasım 2014 Türkiye yapımı drama türünden bir sinema filmidir. Yönetmen koltuğunda hepimizin bildiği usta isim "Melisa Önel" oturmaktadır. Kumun tadı filminin oyuncu kadrosundan bazıları ise "Ahmet Rıfat Şungar , Timuçin Esen , Mustafa Uzunyılmaz , Mira Furlan , Sanem Öge" ve senaryo yazarları "Feride Çiçekoğlu , Melisa Önel" ile 1 saat 30 dakika süren oldukça kaliteli vizyondaki filmdir.

Kumun Tadı (2014) Filminin özeti:


Karadeniz’de sessiz bir deniz kenarında ki kentte insan kaçakçılığı yapmakta olan Hamit’in, botanik bilimcisi yabancı bir bayanla ilişkisi ve kasabada birkaç gün mahsur kalan kaçak göçmenlerle hayatlarının kesişmesini anlatan dram türünde bir film.

Kumun Tadı Filminin Fragmanını İzle


Not: Bu video "Sadi Çilingir" isimli youtube kanalından alınmıştır. "Eğer Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir fragman yahut herhangi bir video varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, fragman sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır." İletişime geçmek için sitemizde yer alan iletişim bölümünden direk olarak mail gönderebilir veya iletisim@ibrahimfirat.net mail adresine E - posta atabilirsiniz.
FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.