-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Kaliteli Beyaz Eşya Servisi


Kış aylarının en önemli aygıtı kuşkusuz kombi. Gazsızıntısı, sızıntı suyu ve çok ısınan yanma seçenekleri büyük bir tehlikedir.Bu cihazların yarattığı tehlike sadece uzman onarım, bakım ve onarım işlemleriile çözülür. Kazanın bakım ve onarımı, paten ısıtması, çalışma suyununısıtılması, baca bakımı, montaj işlemleri, orta bölüm tablet değişimi, sensörkontrolü, su ısıtma ve pompalama kategorilerinde gerçekleştirilir.

Kaliteli Beyaz Eşya Servisi


Kombilerinizin, kış aylarının soğuk rüzgârları patlamasındanve pul pul karda kar yağmadan önce dikkat etmelisiniz. Tüm beyaz eşyalar,klimalar ve taraklar zamanında muhafaza edilmelidir. Amana Servisi Zamanında yapılmayan herhangi bir bakım, cihazın engerekli olduğunda arızalanmasına neden olabilir. Özellikle kombi ve klimalariyi korunmalıdır.

Tecrübeli Teknik Ekip


Klima hizmetleri ile çözüm üretmeye devam eden Beyaz Eşya Servisi şirketimiz, yaz aylarında filtreler, toz, polen, fan ve elektronik kartkategorilerindeki bakım süreçleriyle size sorunsuz bir ısıtma sağlayacaktır.Yetkili ustalarla çalışan firmamız, sektörde adından sıkça söz ettirmektedir. Westinghouse Servisi Gerekli eğitimihak eden ve diplomaya layık görülen teknik personelle en güvenilir hizmetisunuyoruz. Ayrıca tecrübeli teknik ekibimiz sayesinde birçok problem anındaçözülüyor. O zamanlar evimize gelen ekipler, “yerinde onarım ve bakım” sürecinimümkün olan en kısa sürede yapıp, hem siz hem de bizim için zamankazanacağımıza söz verdi.

Müşteri mutluluk


Teknik servis hizmetlerimizde, kurumsal bir yaklaşımlahareket eden Beyaz Eşya Servis Şirketimiz, yapılacak bakım işlemlerinin birlistesini yapmaktadır. Bu liste ayrıca gerekli yedek parça seçeneklerini deiçerir. Ücret kategorisi de dahil olmak üzere tüm işlemler için müşteri onayıbekleniyor. Kış aylarında rahatça ısınmak için kombilerde bakım yapmalısınız.Ayrıca klima bakım işlemlerini tekrar gerçekleştirmelisiniz. Bakım süreciniihmal etmek, beyaz eşyada, klimada veya kombine halde olsun, birçok problemiberaberinde getirir.


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.