-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » » » Tesadüfen Bulunan Garip Olaylar


garip olaylar
Bu konumuzda tavan arasında tesadüf eserli bulunan 5 garip olayı aktaracağız:

1. Garip olay: Evinde düzenleme yapılırken birikmiş  dergi ve kitaplarından arasından  çıkan şey şaşkınlık yaptı. Ortaya çıkan, 1938 yılı baskılı Action Comics'in ilk sayısını buldu ve hayatı değişti.


2. Garip olay: Tavan araları genel olarak kullanılmayan eşyaların terk edilmiş bazı şeylerin depolandığı yer olduğundan pek dikkat çekmez.  Bir İnternet kullanıcısı dedesinin tavan arasını incelediğinde çok garip bir şey buldu. Bulduğu şeyin bir Japon askerinin sağlık sandığı olduğu ortaya çıktı.

3. Garip olay: Bir çocuk ziyaret ettiği bir evin tavan arasında mumya buldu.

4. Garip olay: Tavan arasından gelen acayip seslerin kötü ruhlardan geldiğini düşünen ev halkı, bir kişinin ziyaret etmesiyle noktalandı. 12 yıl önce ayrıldığı erkek arkadaşı iki hafta önce hapishaneden çıkar çıkmaz Tracy'nin tavan arasına yerleşmişti


5. Garip olay: Uzun süredir kayıp olan 1888 tarihli Van Gogh'un "Sunset at Montmajour" adlı resmi, yıllarca Norveç'te bir tavan arasında kalmıştı.

Bir önceki En5 içerikli konumuzda "Bacaklarınızı Uzun Göstermenin 5 Yolu" ile ilgili bilgi içeren yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.