-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » » Pompeii (2014) Filmi


Pompeii Filmi Hakkında:


2014 Almanya - Fransa yapımı ve vizyondaki filmlerdendir. Vizyon tarihi 31 Ekim 2014 Gününde ülkemizde vizyona girmiştir. Tür olarak Pompeii filmi, Dram, aksiyon ve macera kategorilerinde yerini almaktadır. Pompeii filminin oyuncu kadrosu "Kit Harington , Emily Browning , Carrie-Anne Moss , Adewale Akinnuoye-Agbaje , Kiefer Sutherland" yönetmen koltuğunda oturan "Paul W.S. Anderson" ile 85 dakika süren soluksuz izleyebileceğiniz güzel bir film


Pompeii (2014) Filminin özeti:


Vezüv adındaki yanardağ patlamış ve yok olmak üzeredir. Bir gladyatör köleye dönüşmüştür. Hem sevdiğini hemde kendini kurtarmak için zamana karşı yarışa girer.

Pompeii (2014) Türkçe Altyazılı İlk Fragmanı İzle


Not: Bu video "Melih Adıgüzel" isimli youtube kanalından alınmıştır. "Eğer Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir fragman yahut herhangi bir video varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, fragman sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır." İletişime geçmek için sitemizde yer alan iletişim bölümünden direk olarak mail gönderebilir veya iletisim@ibrahimfirat.net mail adresine E - posta atabilirsiniz.
FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.