-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » Vizyondaki Korku Azazil: Düğüm Filmi


Azazil: Düğüm Filmi


29 Ağustos 2014 tarihinde vizyona giren gerilim ve korku türünde olan Türk yapımı oldukça iyi senaryolanmış güzel bir korku filmidir. 2014 Türkiye yapımıdır. Yönetmeni "Özgür Bakar" oyuncu kadrosunu oluşturanlar "Murat Ercanlı , Cansu Diktaş , Tolga Akman , Nurten İnan , Zafer Altun" senaryo yazarı ve yapımcısı "Özgür Bakar , Alper Kıvılcım", "Burak Memişoğlu" ile 1 saat 30 dakikalık korku gerilim.

Azazil: Düğüm Filminin özeti:


Enişte ve teyzesi ile annesi öldükten sonra evde beraber yaşamak zorunda kalır. Sinemin bir sevgilisi vardır ismi akın ve kaliteli bir ilişki içinde hayatlarını sürdürmektedirler. Bir gezi sonrası evlerine giderlerken akın dikkatsiz davranarak köpeği ezer ve ölümüne neden olur. Bu olaydan sonra sineme garip haller olmaya başlar ve kabuslar görmeye sürekli olağanüstü durumların meydana gelmeye başlar. Oldukça güzel olan korku filmi vizyondandır.


Azazil: Düğüm Filminin Fragmanını İzle..


Not: Bu video "azazilfilm" isimli youtube kanalından alınmıştır. "Eğer Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir fragman yahut herhangi bir video varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, fragman sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır." İletişime geçmek için sitemizde yer alan iletişim bölümünden direk olarak mail gönderebilir veya iletisim@ibrahimfirat.net mail adresine E - posta atabilirsiniz.
FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.