-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » Rüyada Ebe Görmek Ne Demek?


Rüyada Ebe Görmek Ne anlama Gelir?


Rüyada görülen ebe neye işaret eder?


rüyada ebeye muayene olmak
rüyada ebe olduğunu görmek
rüyada kendini ebe olarak görmek
rüyada ebelik yaptığını görmek
rüyada ebe olmak ne anlama gelir
rüyada doğum yaptırmak islami
rüyada ebe hemşire görmek
rüyada ebemi görmek

Rüyada ebe görmenin yorumu:


Hayra işarettir. Yani hayırlı bir kimseye ve onunla denk gelmeye ve o kişiden hayırlar görmeye işarettir. Aynı zamanda akıllı ve zeki bir kimseye işaret eder cömert kişiye yorumlanır.

Rüyada ebe olmak ise bu rüyayı gören kişinin hayatında her şeyin değişeceğine iyi anlamda hayırlı ve mutlu huzurlu günlere kavuşacağına delalet eder. Sıkıntıları varsa kurtulacağına yorumlanır.

Rüyasında hemşire gören kişi için tabir edilen yorum; Zorda kalmış insanlar için örnek biri olarak o kişilere yardım edeceğine işaret eder.

Rüyada Ebe Görmek Ne Demek?


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.