-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Forma Tasarla Uygulamasıyla Kendi Formanı Tasarla


Forma seni ne kadar anlatabilir? Kalbinden geçen renkler, tarzını en yansıtan çizgiler, formanı üzerindeki logo ve tasarımlar, maç esnasında ya da dışardayken üzerinde formayla dolaştığında ilgi çekmek istemez siniz? 

Diğer bütün formalardan farklı görünmeyi istemez misin? Sen de forma sadece forma demek değildir, bir nevi  hayat tarzıdır diyorsan forma yaptırma sitesini ziyaret etmenin zamanı geldi.

Forma Tasarla Uygulamasıyla Kendi Formanı Tasarla


Forma tasarla sihirbazını kullanarak, yüzlerce forma şablonu, binlerce renk kombinasyonu arasından, sen ve takımın için dilediğin forma tasarımını seçebilir ve özelleştirebilirsiniz. 

Formanın renklerini, üzerindeki logolarını, ön ve arka bölümllerdeki yazılacak yazıları, her şey senin hayal dünyanın derinliğine kalmış. Kendin ve takımın için en güzel forma tasarımını yaratmaka hazırsan işe hemen işe koyulabilirsin.

Sport Pro; uzun yıllardır kalitesinden ödün vermeyen, en uygun kumaşlarla dikilmiş forma tasarımlarını sunan bir marka. 

Forma imalatı sektöründe kaliteyi ucuza alabileceğiniz ve yüzlerce farklı forma modeli içerisinden dilediğini seçerek kendi yaptığın kombinasyonlarını sanal manken üzerinde önizleme eşliğinde sunan bu sistemi denemenizi öneriyoruz. Kaliteli forma ürünleri için çok büyük meblağlar ayırmana da gerek yok. Her şeyi parmaklarının ucunda.


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.