-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » Arınma Gecesi Anarşi (2014) Filmi


Arınma Gecesi Anarşi - The Purge: Anarchy Filmi Hakkında:


2014 yapımı olan "arınma gecesi" isimli sinema filmi 18 Temmuz 2014 tarihinde ülkemizde vizyona girdi.  Filmin türü gerilim ve korku ağırlıklıdır.  1 Saat 43 dakika süren film oldukça iyi IMDb puanlamasında 10 üzerinden 7.1 olarak belirlenmiştir.  Filmde çok farklı kişileri göreceksiniz ve oyuncu kadrosu gayet iyi düşünülmüş farklı kişilerden oluşmaktadır.  Konusu ilginç ve kendine çeken tarzdadır. Sıkılmadan izleyebileceğiniz günümüzün en iyi yapıtlarındandır. "James DeMonaco" yönetmenliğinde ve oyuncu kadrosunda "Kiele Sanchez , Frank Grillo , Zach Gilford , Carlos Gallardo , Carmen Ejogo" bulunmaktadır. Arınma gecesi filminin diğer adı "The Purge 2"dir.

Arınma Gecesi Anarşi filminin özeti:


Bir arınma gecesini konu almakta ve sadece 24 saat süren bir gecedir. Bu gecede her şey 24 saatliğine serbest bırakılmıştır. Gecenin sonunda evlerine dönmeye çalışan bir çiftin yol üzerinde arabası bozulur.  Bundan dolayı evlerine tekrar dönebilmeleri için arınma gecesinde yürümeleri gerekmektedir.

Arınma Gecesi: Anarşi / The Purge: Anarchy | Filminin Fragmanını İzle.


Not: Bu video "MyBilet" isimli youtube kanalından alınmıştır. "Eğer Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir fragman yahut herhangi bir video varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, fragman sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır." İletişime geçmek için sitemizde yer alan iletişim bölümünden direk olarak mail gönderebilir veya iletisim@ibrahimfirat.net mail adresine E - posta atabilirsiniz.
FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.