-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » » Bizi Kötüden Koru Filmi (2014)


Bizi Kötüden Koru - Deliver Us from Evil Filmi


8 Ağustos 2014 günü vizyona girecek olan korku, gerilim, suç kategorilerinde yer alan yep yeni bir film ile karşınızdayız. Yönetmenliğini "Scott Derrickson" yaptığı ve oyuncu kadrosu "Eric Bana , Olivia Munn , Edgar Ramirez , Joel Mchale , Dorian Missick" oluşmaktadır. IMDb puanı şu zaman itibariyle belirlenmemiş ancak kaliteli filmlerdendir. Senaryo yazarları "Scott Derrickson , Paul Harris Boardman" ve yapımcısı "Jerry Bruckheimer"

Bizi Kötüden Koru Filminin özeti:


Ralph Sarchie, New York'ta görevli olan bir polis çalışanıdır. Sürekli olarak seri şekilde işlenmiş olan suçları incelemekle görevlidir. Bu çalışmalar esnasında garip davranışları olan bir rahip ile incelemelerine devam eder. gerilim ve korkunun iyi şekilde işlendiği güzel bir film.


Deliver Us From Evil/Bizi Kötüden Koru Filminin Türkçe Altyazılı Fragmanı İzle.


Not: Bu video "Sony Filmleri Türkiye" isimli youtube kanalından alınmıştır. "Eğer Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir fragman yahut herhangi bir video varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, fragman sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır." İletişime geçmek için sitemizde yer alan iletişim bölümünden direk olarak mail gönderebilir veya iletisim@ibrahimfirat.net mail adresine E - posta atabilirsiniz.FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.