-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » » » Cadılar (2013) Filmi


Cadılar - Las Brujas de Zugarramurdi Filmi


Yapımı : 2013 - İspanya
Tür : Animasyon , Fantastik , Komedi , Korku , Gizem
Süre: 105 Dakika
IMDb. 6.3
Yönetmen : Álex De La Iglesia
Oyuncular : Mario Casas , Carmen Maura , Hugo Silva , Terele Pávez , Carolina Bang
Senaryo : Álex De La Iglesia , Jorge Guerricaechevarría
Yapımcı : -
Öteki Adı : Witching and Bitching , Les sorcières de Zugarramurdi

Cadılar - Las Brujas de Zugarramurdi Filminin Özeti:


Çok zekice planmış bir altın soygunu yapılacaktır.   Soygun sırasında işler tam tersine döner, polisler ile çatışmaya girilir. O anda bir taksiye atlayan soyguncu 3 kişi polislerden kaçmaya devam eder.  Çatışma esnasında bir çok kişi ölür fakat kurtulan sadece  3 kişidir. Hazineyi  beraberinde alarak yola koyulurlar.  Bu kaçış esnasında gizemli ve acayip bir kasabaya girerler.  Şoförün uyarılarına aldırış etmeden  cadıların olduğu kasabaya girerler.  Bundan sonra işler  tamamen tersine döner.   Film oldukça başarılı  içeriğinde  korku - gerilim - gizem -  kara mizah ve gayet kaliteli yapımlardan biri.  Film sonralara doğru daha keyifli hale geliyor. 

IMDb puanlamasında  10 üzerinden 6.3 alarak  tam olarak film hakkettiği yerde diyebiliriz.  Çok ilginç bir cadı filmidir.

Cadılar Fragman izle


Not: Bu video "Kemal İnci" isimli youtube kanalından alınmıştır. "Eğer Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir fragman yahut herhangi bir video varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, fragman sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır." İletişime geçmek için sitemizde yer alan iletişim bölümünden direk olarak mail gönderebilir veya iletisim@ibrahimfirat.net mail adresine E - posta atabilirsiniz.

FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.