-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » » Kurt – Wer 2013 - Filmi


Kurt Filmi – Wer 2013Orjinal Adı: “Wer 2013″
Yapımcı Ülkesi (Country): ABD
Yapım Yılı ve Gösterim Tarihi: 2013 – 16 Kasım 2013
Türü: Korku , Gerilim , Gizem
Yönetmen: William Brent Bell
Senaristler: William Brent Bell
Oyuncu Kadrosu: A.J. Cook, Sebastian Roché, Stephanie Lemelin
Süresi: 89 Dakika
IMDB Puanı: 6.2

IMDb. puanı olarak 10 üzerinden 6.2 almıştır. Kurt filmi bir kurt adamdan bahsetmektedir. Klasik kurt adam filmlerinden ayrı bir kategoride yer alan yapıt oldukça ilginç sahneleri sergilemektedir.

Kurt - Wer filminin kısaca özeti:Gece gezmesine çıkan 3 kişilik bir aileye aniden saldırı olur ve küçük çocukları paramparça edilerek yenilir. Eşide nasibini alır. Olaydan sağ kurtulan kadın gerçekleri tam olarak anlatamaz ve aniden oda ölür. Kasabada yaşayan oldukça farklı ve kıllı olan sanığı tutuklarlar. Bir avukat onun o suçu işlemeyeceğini düşünerek yanında olur ancak olaylar birden farklı yöne gider.

Dolunayın verdiği etki ile bu insanda değişmler ve sara nöbeti gibi hastalık olduğu ortaya çıkar. Fakat o zamanlarda yaptıklarını hiç bir zaman hatırlamayacaktır. O anlarda insan üstü güce ulaşır ve tek hamlede insanları yok eder. Hastlığını sorgu esnasında yardımcı doktora bulaştırarak gerilim dolu dakikalar birbirini izler.


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.