-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » » 2019 Hac kuraları ne zaman saat kaçta çekilecek?


Hac kuraları ne zaman belli olacak ve saat kaçta çekilecek? 2019 Hac kuraları canlı yayını hangi kanalda izlenebilecek?


Diyanet'in beraberleriğinde gerçekleşen 2019 senesi hac kuraları çekiliş ile belirlenecek olan hacı adayları, sonuçları canlı yayınla ekranlardan izleyebilecekler. Peki hac kuraları canlı yayın yapan kanal hangisi. devamı haberimizde.

2019   Hac kuraları ne zaman saat kaçta çekilecek?


Merakla beklenen 2019 Hac kuraları çekilişleri belli olacak hacı adaylarının sabırsızlıkla beklediği ana çok az kaldı.


HAC KURALARI 28 Aralık 2018 Cuma Günü belirlenecek..
2019 senesine ait hac kuraları, 28 Aralık 2018 Cuma günü Diyanet İşleri Konferans Salonu'nda gerçekleşecek olan organizasyonla belirlenecek. Saat 15.00'da başlayacak olan çekiliş sonrsında canlı yayınla takip edilebileceksiniz. Kura sonuçları ise 23.00'da internet üzerinden öğrenebileceksiniz. Ancak o zaman diliminde büyük çoğunluk internet sitesine giriş yapacağı için sitede donma ve gecikme yaşanabilir.

hac kuraları, Diyanet TV üzerinden 14.45 zamanında canlı olarak izleme imkanı sağlayacaksınız. 2 milyon 213 bin 835 hacı adayı, sorgulama ekranını takip edebilme imkanı bulacaktır.

canlı izlemek için "https://www.diyanet.tv" adresine yönlenebilirsiniz.FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.