-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » » Ben Efsaneyim Filmi I Am Legend


Ben Efsaneyim I Am Legend Filmi ( 2007 )


Vizyon Tarihi: 25 Ocak 2008
Yapımı :2007 - ABD , Avustralya
IMDb: 7.2
Tür : Bilim Kurgu , Fantastik , Gerilim
Süre: 101 Dakika.
Yönetmen : Francis Lawrence
Oyuncular : Will Smith , Alice Braga , Willow Smith , Charlie Tahan , Salli Richardson
Seslendirenler : Ali Ekber Diribaş , Aysun Topar , Nurhan Yılma , Sibel Taşçıoğlu , Ayşe Kurtel
Senaryo : Akiva Goldsman , Mark Protosevich
Yapımcı : David Heyman , Akiva Goldsman
Ben Efsaneyim Filminin özeti:


Robert Neville kudretli bir ilim adamıdır ve insanlığı yasak edeceğine inanılan,önüne geçilemez kötü virüs ona bulaşmamıştır. Virüs iyi kesik bir zamanda insanların hayatlarını kaybetmesine sneden olmuştur, Bunun neticesinde  Neville New York'ta hayatta kalan tek âdemoğlu olmayı başarabilmiştir.. Ancak Neville'in durumu sonsuz zordur zira ihtimal bile dünya üzerindeki vahit âdem kendisidir. Üç sene boyunca dolaşmakta, yaydığı radyo mesajları ile hayatta kalan insanlara ulaşmaya çalışmaktadır.....

Herhangi bir canlıya rastlayamayan Neville aslında münhasıran değildir ve her hareketi izlenmektedir. Salgından esen kurtulan emektar insan-yeni mutantlar Neville'in ölümsek bir hataya düşmesini beklemektedirler...


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.