-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » » Güzel ve Çirkin Filmi ( La belle & la bête )


Güzel ve Çirkin La belle & la bête Filmi ( 2014 )


Vizyon Tarihi: 28 Mart 2014
Yapımı :2014 - Fransa
Tür : Fantastik , Gerilim , Romantik
IMDb: 6.2
Süre: 112 Dakika.
Yönetmen : Christophe Gans
Oyuncular : Vincent Cassel , Eduardo Noriega , Léa Seydoux , Yvonne Catterfeld , Andre Dussollier
Senaryo : Christophe Gans
Yapımcı : Richard Grandpierre
Diğer Adı : Beauty and the BeastGüzel ve Çirkin Filminin özeti:


Güzel ve çirkin Disney''in çocuk klasikleri arasında yer alan ve sinemaya uyarlanan uyarlanan filmidir. gerilim dolu anlarında yer aldığı sahneler ile romantik ve fantastik ağırlıklı sahneler yer almaktadır. Güzel ve Çirkin filminin  yönetmeni  ve senaristliğini, Bunda önce Kurtların Kardeşliği, Sessiz Tepe isimli sinema filmlerine yönetmenlik yapmış Christophe Gans üstlenmiştir, başrollerde oynayan oyuncular;  Vincent Cassel ve Léa Seydoux. Fantastik romantik film sevenler için kaçırılmaması gerekenler arasındadır.

Not: Bu video "Karaperde Fragman" isimli youtube kanalından alınmıştır. "Eğer Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir fragman yahut herhangi bir video varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, fragman sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır." İletişime geçmek için sitemizde yer alan iletişim bölümünden direk olarak mail gönderebilir veya iletisim@ibrahimfirat.net mail adresine E - posta atabilirsiniz.

Güzel ve Çirkin - La belle & la bête 2014 Fragmanını İzle..FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.