-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » » » Fetih 1453 Filmi (2012)


Fetih 1453 (2012) Filmi


Vizyon Tarihi: 16 Şubat 2012
Yapımı :2012 - Türkiye
Tür : Aksiyon , Dram , Macera
Süre: 160 Dak.
Yönetmen : Faruk Aksoy
Oyuncular : İbrahim Çelikkol , Devrim Evin , Dilek Serbest , Şahika Koldemir , Cengiz Coşkun
Senaryo : İrfan Saruhan , Atilla Engin
Yapımcı : Faruk Aksoy , Ayşe GermenFetih 1453 Film Hakkında:


İstanbulun fethini anlatan en iyi filmdir. İzlerken adete o anı yaşıyor ve fatihin askeri olmayı hayal ediyorsunuz. Her saniyesi soluksuz izlenebilecek ve tarihimizi gözlerinizde canlandıracak mükemmel bir film. Vizyon tarihi 2012 ve bu zamana kadar izlemediyseniz kesinlikle izlemeniz gereken bir film

Fetih 1453 (2012) Filminin özeti:


II. Murat'ın vefatından sonra tahta tekrardan çıkan II. Mehmet ( Fatih Sulatan Mehmet Han ) Tek hedefi istanbulu almaktır. Gece gündüz uyumadan planlar yaparak konstantini almak için uğrşır. Bu uğurda canını hiçe sayarak ne gerekirse yapmaya hazır olan genç padişah Fatih Sultan Mehmet Han. Ya İstanbul beni alır yada ben onu diyerek yola koyulur. ve amansız mücadele başlar...


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.