-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » Recep İvedik 4 ( 2014 )


Recep İvedik 4 Filmi


Vizyon Tarihi: 21 Şubat 2014
Yapımı :2014 - Türkiye
Tür : Komedi
Süre: 117 Dakika.
Yönetmen : Togan Gökbakar
Oyuncular : Şahan Gökbakar , Arda Hacıoğlu , Gülşah Yanaş , Caner Tanrıverdi , Ece İncebay
Senaryo : Şahan Gökbakar , Togan Gökbakar
Yapımcı : Emrah Çoban


Recep İvedik 4 Filminin özeti:


21 Şubat 2014'de vizyona girmiş bulunmaktadır. Recep İvedik, mahallesindeki çocuk futbol grubuna antrenörlük yapar.. Antremanlar için, kendisinin de çocukluğundan itibaren  futbol oynadığı, mahallenin tek boş alanı olan arsayı futbool için kullanırlar.  Recep, bu bos arazinin  bir is adamına satıldığı haberini duyar. Bu alan çocuklar ve mahalleli için çok önemli bir yeri vardır. Recep kendi başına araziyi almak ister. Fakat arsanın parasını bir  türlü bulamaz kendi fikirleriyle alanın parası çıkışmaz. Tek çare vardır. Maldivler'de yapılacak olan  büyük ödüllü bir yarışmaya katılmak için kolları sıvar..


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.