Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » » CAR WASH & SPA v1.1.0

CAR WASH & SPA Android Cep Telefonu Oyunu

Bu oyunun en güzel özelliğinden biri arabalarınıza bakım yapmak bu araba oyununda kirli arabaları temizleyerek çok güzel ve şık hale getirebiliyorsunuz. Bu şekilde oyun daha eğlenceli bir hal almış oluyor. Kullanıcılar tarafından çok sevilen "CAR WASH" oyunun güncellenmiş versiyonudur. 


CAR WASH & SPA v1.1.0


Bu oyunda bir çok araba türü vardır. Minibüs, otobüs, kamyon, ve diğer araba çeşitleri. Arabayı temizlemek için önce arabanızı belirleyin sonra su ile çamurluklarından başlayarak normal temizleme şekli ile pırıl pırıl yapın.

SİSTEM GEREKSİNİMİ  Android 2.3 ve üzeri sistemlerde çalışmaktadır. DOSYA BOYUTU18.4 MB, Dil Türkçe'dir. Bu araba oyunu ücretsiz olarak Google Play Store üzerinde kullanıcıya sunulmaktadır. Dilerseniz oradan indirin veya aşağıdaki orjinel bağlantıyı kullanın.

https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.hihoy.carWashAndSpa

Bir önceki Android Oyun tanıtımı >>  
Cube Clans Wars 3D:Multiplayer

«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.