YDS Sınav Soruları ve Sınav Sonuçları

ibrahim fırat | Çarşamba, Nisan 01, 2015 | 0 yorum
YDS Sınav Soruları ve Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?


Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) 5 Nisan 2015 Pazar günü yapılmıştı. Sınavın zorluğuna dair farklı görüşler sosyal medyada dile getirildi. ÖSYM tarafından gerçekleştirilen YDS sınavı sonuçlarını adaylar heyecanla bekliyorlar. Ancak şuan için sınav sonuçları henüz açıklanmış değil. teknolojinin ilerlemesiyle artık sınav sonuçları kısa bir zaman diliminde açıklanmaktadır. 


YDS sınav sonuçlarını öğrenmek için aşağıdaki resmi bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

http://sorgulama.net/yds-sonuclari-sorgulama/
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if