iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

İşleyen Demir Işıldar

10 Mayıs 2015 - # # # # #


İşleyen Demir Işıldar
Hareketsiz olan çalışmayan kişiler zamanla hantallaşır. Bundan dolayı iş yapma isteğini, gücünü ve canlılığını  kaybeder.  Çalışan insanlar ise tam tersi güçlenir; başarılı işler yapar ve aynı zamanda mutlu olur.

Herhangi bir demiri,  bisiklet, saat veya kaşık, çatal veya bıçak setleri kullanılmadığı  zaman  zamanla paslanmaya başlarlar. Fakat bu araç gereçler terkedilmeseydi kullanılsaydı ve her gün temizliği yapılsaydı çürümeyecek ve paslanmayacaktı. Tıpkı insanda böyledir. Çalışmayan yada bir köşede oturan kişinin organları zamanla  uyuşur, hareketsiz kaldığı için yağlanma meydana gelir ve yediklerini eritemez olur.

Bu şekilde olan insanlar bedensel yapı olarak bozulurlar. Aynı zamanda kafası gerektiği gibi çalışmaz, düşünme kabiliyetini de kaybeder.  Huyları, davranışları bozulmaya başlar, sinirli, kavgacı ve inatçı bir kişiliğe bürünür. Bundan dolayı çevresi tarafından sevilmeyen biri olur.

Bunun içindir ki, tembelliğe kapılıp bu  gibi kötü durumlara düşmemek bizler için en faydalı olanıdır. 

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.