iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

yedekparcatr.com sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

www.oyungt.com

14 Mayıs 2015 - #İnsanlık tarihinin belkide en büyük icatlarından bir tanesi bilgisayarlardır. Bilgisayar teknolojisinin gelişiminden sonra bu ilerleme biraz daha ileriye giderek internet dediğimiz kavram insan hayatına girerek bilgisayarlar daha kullanışlı bir hale gelmiştir. Bu icat insanların günlük hayatlarında her alanda kullanılmaya başlamasıyla birlikte hem bilgi paylaşımları hemde dünya genelindeki haberlerin insanlara ulaşması daha da kolaylaşmıştır. Hem bilgisayarlar ve hemde bilgisayarlarla birlikte kullanılmaya başlayan internet teknolojisi ile insanlar her türlü bilgi, güncel haberler,teknoloji haberleri ve oyun haberleri gibi bilgilere anında ulaşabilmektedirler.

oyungt


Bilgisayarlar ilk çıktıklarında her ne kadar iş dünyası ve bilimsel gelişmelerde kullanılmak için tasarlanmış olsada, bilgisayar teknolojisinin gelişmesiyle birlikte farklı alanlarda da kullanılmaya başlamıştır. Bu alanların başında insanların eğlenceli vakit geçirmek için oynadıkları oyunlar gelmektedir. Bilgisayar oyunları insanların oldukça ilgi gösterdikleri ve beğenerek vakit geçirdikleri aktivitelerdir. Bilgisayar oyunlarınını çocuklar kadar büyüklerde severek oynamaktadırlar. Hem oyunların çeşitliliği hemde farklı yaş gruplarına hitap edebilmesiyle birlikte bilgisayar oyunlarında yaş sınırlaması ortadan kalkmıştır.

İnsanlar bilgisayar oyunlarını oynadıkça eğlenmeye başlamışlar fakat zamanla bu eğlence sınırları biraz zorlayıp hırsa dönüşmüştür. Özellikle birden çok oyunculu oyunların oynanmaya başlamasıyla birlikte insanlar hırslarına yenik düşmeye başlamış ve oyunlarda farklı yollara başvurmaya başlamışlardır. Bu yolların başında oyun yapımcılarının yaptıkları oyunların içerisine sakladıkları kodları kullanarak yapılan Oyun Hileleri gelmektedir. Her ne kadar tasvip edilmeyen bir olay olsa da bazen oyunları daha eğlenceli bir duruma getirmek için bu kodlar kullanılabilmektedir.
Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.