iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

yedekparcatr.com sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

Nakliye Süreçlerinde Zamanlamanın Önemi

17 Haziran 2015 - # #


Zamanın, finansal gücün önüne geçtiği bir dönemde yaşıyoruz. Hayatımızın en önemli unsurlarından biri, zamandır; çünkü geri kazanılamaz.

Tecrübesizlik, nakliye süreçlerinde zamanlama sıkıntılarını getirebilir. Bundan dolayı yanlış zamanlama, özellikle uluslar arası nakliyelerde öncelikli yapılan hatalardan biridir.


Nakliye Süreçlerinde Zamanlamanın Önemi


Tabi, bunların dışında, işi kaçırmamak için dezenformasyon yayan şirketler de mevcut. Fakat asgari 10 günlük nakliye sürecine tabi olan bir sipariş, asla 1 hafta içerisinde gönderilemez. Şayet bunun için şartlar zorlanırsa ciddi maddi kayıplar yaşanılabilir.

Yapılması gereken ise nakliye talebinde bulunan tarafa kalıyor. Öncelikle siparişinizin asgari ve azami nakliye süreçlerini öğrenin. Sonuçta yol kısalmaz, iklim ve coğrafya şartları değişmez. Dolayısıyla bunlar göz önünde bulundurulduğunda ortalama bir zamanlama çıkarılabilir.

Sonrasında ise bu averajı tutturabilen firmaların ücretlendirme ve taleplendirmelerine göz atın. Ciddi anlamda ucuz bir şirket, sizin için çok daha pahalıya mal olabilir.

Son olarak da listelediğiniz nakliye şirketlerinin referanslarına göz atın. İşlerini layığıyla gerçekleştirebiliyorlar mı? Yoksa sözleri, sözlerden ibaret mi kalıyor?


Bu adımları takip etmeniz durumunda zamanlama konusunda hata yapmanız imkânsız olacaktır.
Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.