Bilincinizin Açık Olması İçin

ibrahim fırat | Çarşamba, Temmuz 01, 2015 | 0 yorum
Bu yapılan uygulamalar neticesinde panik yapmadan bilincinizin kapanmaması için acil yardım gelene kadar sizi hastaneye yetiştirecek kadar zaman kazanmanızı sağlayacaktır. ve böylede hayatınızın riski azalacaktır.

Aynı zamanda ayaklarınızı yukarı kaldırdığınız için kan kalbinize basınç yapması nedeniyle bu tür yatış kalbin düzgün çalışmasına ritminin düzene girmesini sağlayacaktır.

                    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if