Panik Yapmamak

ibrahim fırat | Çarşamba, Temmuz 01, 2015 | 1 yorum
Kalp krizi geçirdiğinizi hissettiğiniz anda hiç paniklemeden üst üst öksürmeye başlayın ama güçlü şekilde öksürmeniz gerekmektedir. Eğer araba kullanıyorsanız hemen sağa çekin. Sonra arabanın arka bölümüne geçerek sırt üstü yatmayı deneyin. Herhangi bir solunum probleminiz yoksa ayaklarınızı biraz yukarı kaldırarak, öksürmeye devam edin ve her öksürmede derince nefes almayı unutmayın.

                    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

1 yorum:

  1. faydalı bilgiler için teşekküler hayatın gercekleri her zaman yaşanabilecek bir olay.
    galip

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if