Sürekli Kendinizi Yorgun Hissetmek

ibrahim fırat | Cumartesi, Ağustos 01, 2015 | 0 yorum
Yorgunluk bazı durumlarda normal olarak karşılanır ve yaz aylarında sıcaklıkla beraber daha da kendinizi bitkin hissedebilirsiniz ancak; ihtiyacınız olmadığı halde sürekli uyumak ihtiyacı duyuyorsanız bunun bir kanser belirtisi olabileceği durumu vardır.

Bu tür yorgunluklar lösemiye bazen işaret etse de kan basıncının düşmesine bağlı ve kansızlıktan dolayıda olabilir.

                   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , , , , , , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if