Bonzai ve Zararları Nedir? sinema

Vücuttaki Şişliklere Dikkat

ibrahim fırat | Cumartesi, Ağustos 01, 2015 | 1 yorum

Vücudun bazı bölgelerinde şişlik görülür özellikle uykudan kalkınca yüzde göz altlarında bu normal olarak görülür bazı nedenlerden dolayı ancak; Göğüs ve testis dahil olmak üzere birçok farklı kanser türlerinin belirtisi olabilir. Bu tür belirtiler dikkate alınmalı ve erken teşhis için çok önemlidir. Zaten bu tür belirtiler genel olarak kanserin erken belirtisi olabilmektedir.

                   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , , , , , , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

1 yorum:

  1. Anestezi olması gereken bazı durumlar çıkıyor arkadaşlar ; aman dikkat edin ; herhangi bir sorunda hemen acile gidin derim .

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if