iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

yedekparcatr.com sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

Vücuttaki Şişliklere Dikkat

1 Ağustos 2015 - # # # # # # # #


Vücudun bazı bölgelerinde şişlik görülür özellikle uykudan kalkınca yüzde göz altlarında bu normal olarak görülür bazı nedenlerden dolayı ancak; Göğüs ve testis dahil olmak üzere birçok farklı kanser türlerinin belirtisi olabilir. Bu tür belirtiler dikkate alınmalı ve erken teşhis için çok önemlidir. Zaten bu tür belirtiler genel olarak kanserin erken belirtisi olabilmektedir.

                   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Yorumlar

  1. Anestezi olması gereken bazı durumlar çıkıyor arkadaşlar ; aman dikkat edin ; herhangi bir sorunda hemen acile gidin derim .

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.