6 Köşeli Davud Yıldızı

ibrahim fırat | Pazartesi, Kasım 16, 2015 | 0 yorum
Davut (Aleyhisselam)'ın kalkanında ki, Hz. Süleyman peygamberin yüzüğünde bulunan yıldızdır. Hepimiz yakından biliyoruz ki İsrail bayrağında da bu simge bulunmaktadır. Hz. Süleyman (a.s.) çok güçlü ve dünyada kimseye verilmeyen yetki, güç ve hükümdarlık Allah (c.c.) tarafından verilmiştir. Süleyman (a.s.) tüm cinlere hükmeder ve emrinde çalıştırırdı. Bundan sdolayı illuminaticiler cinlere hükmetme güçlerini temsilen bu yıldızı kullanmaktadırlar.

6 Köşeli Davud Yıldızı

                            1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if